وی فور یو
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

پرجمعیت ترین خانواده با 19 فرزند + تصاویر

پرجمعیت ترین خانواده با 19 فرزند + تصاویر

پرجمعیت ترین خانواده ای که با وجود 18 فرزند منتظر به دنیا آمدن نوزدهمین فرزند خود هستند از این اتفاق بسیار خوشحال بوده و آن را شروعی جدید برای خانواده در سال نو میلادی می دانند.

پرجمعیت ترین خانواده دنیا

برخلاف برخی از خانواده های مدرن که داشتن یک یا دو فرزند را کافی می دانند ، خانواده های خاصی نیز وجود دارند که تعداد فرزندان آنها از تعداد انگشتان دست هم بیشتر بوده و از وضعیت خود رضایت کامل دارند.مانند نمونه ای از خانواده آمریکایی که با داشتن 18 فرزند باز هم انتظار فرزند دیگری را کشیده  عنوان پرجمعیت ترین خانواده را بدست آورده اند.

سو رادفورد 40 ساله و همسرش بیکر، 45 ساله از شنیدن اخبار جدید حسابی خوشحال شدند هرچند قول دادند که دیگر بیشتر از این بچه نمی خواهند. سو می گوید:غافلگیری بزرگی است. ما دیگر بچه نمی خواستیم هرچند این مسئله برای سال جدید شروع فوق العاده ای است.

 پر جمعیت ترین خانواده دنیا

خانواده رادفورد کاملاً خودکفا هستند و از درخواست هیچ کمک دولتی نکرده اند. تمام درآمد خانواده از محل نانوایی موفقشان تأمین می شود. این خانواده فقط هفته ای 300 پوند صرف خرید خواروبار منزل می کند و به خاطر نداشتن حتی یک کارت اعتباری افتخار می کند. سالیانه مبلغ 30000 پوند برای تأمین مخارج خانواده هزینه می شود؛ از این میان به ازای هر فرزند 100 پوند بابت هدایای جشن تولد و 100 تا 250 پوند بابت هدایای کریسمس صرف می شود.

پرجمعیت ترین خانواده دنیا

این خانواده ی بزرگ هر هفته 71 لیتر شیر، 21 قرص نان، 14 جعبه کورن فلکس و 28 جعبه دستمال توالت استفاده می کنند.
سو نخستین بار در 19 سالگی باردار شد و فرزندش کریس را به دنیا آورد. پس از، از دست دادن آلفی در هفته بیست و سوم از بارداری، سو در سال 2014، هالی را به دنیا آورد.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع