وی فور یو
8 ماه پیش / خواندن دقیقه

پخش زنده از زنده به گور کردن دو جوان! + عکس

پخش زنده از زنده به گور کردن دو جوان! + عکس

دو دوست جوان بعد از آماده کردن قبر و تابوت به مدت 24 ساعت خود را زنده به گور کرده و فیلم لحظاتی که زیر خاک دفن شده بودند را به صورت زنده برای کاربران فضای مجازی ارسال کردند.

تماشای کلیپ زنده به گور شدن 2 جوان در یوتیوب

هزاران کاربر فضای مجازی لحظاتی که دو جوان اهل میدلند که مدت 24 ساعت خودشان را زنده به گور کرده بودند را به طور زنده تماشا می کردند ، بله این هم یکی دیگر از عجایب دنیایی مدرن و در محاصره تکنولوژی است.

Thousands of people are watching live as a pair of Midland YouTube pranksters bury themselves ALIVE for 24 hours.

زنده به گور

انشتار فیلم زنده از زیر قبر و بعد از زنده به گور شدن

 

دو جوان 24 ساعت خود را زنده به گور کردند!

" جی اسوینگلر" و " رومل هنری" که نام مستعار "TGFBro" برای خود انتخاب کرده اند بعد از کندن قبر و ساخت تابوت مخصوص در باغچه پشتی خانه شان خود را زنده به گور کردند.

این دو جوان اهل شهر "دادلی" تصاویر مراحل این کار عجیب و غیرعاقلانه خود را در صفحه شخصی شان منتشر کردند که در بین تصاویر صحنه ای که آنها بعد از کندن قبر خودشان خسته به خواب رفته اند نظر کاربران را به خود جلب کرد .

زنده به گور

دو جوان بعد از کندن قبر برای خودشان و قبل از زنده به گور شدن

کلیپ این دو جوان زنده به گور شده توسط 8.000 کاربر فضای مجازی بازدید شد که آمار بالای بود.  گفتنی است این نخستین بار نیست که این دو جوان دست به ماجراجویی هایی اینچنین خطرناک می زنند. در ویدئویی که پیشتر این دو در یوتیوب منتشر کرده بودند آنها بطور ناگهانی وارد خودروهایی می شدند که در پشت چراغ قرمز توقف کرده بودند. برخی رانندگان این عمل آنها را خنده دار و برخی دیگر هولناک توصیف کرده بودند.واضح است که این رفتار بسیار خطرناک و غیرعاقلانه بوده است برای همین میلیون ها کاربر برای ابراز واکنش منفی و تند خود به توییتر آنها امده و نظر خود را ثبت کردند. 


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع