وی فور یو
9 ماه پیش / خواندن دقیقه

مرگ پسر بچه مدرسه ای 16ساله در مسابقات تکواندو

مرگ پسر بچه مدرسه ای 16ساله در مسابقات تکواندو

روز گذشته ویدئویی از مرگ دلخراش پسر بچه مدرسه ای که در مسابقات تکواندو بازی میکرد انتشار یافت و گفته شد که این پسر 16 ساله به دلیل سکته قلبی جان خود را از دست داد.

مرگ پسر بچه مدرسه ای در مسابقات تکواندو

روز گذشته ویدیویی بسیار دردناک و دلخراش از نوجوان 16 ساله ای در حین مسابقات مدرسه ای تکواندو منتشر شد که در آن به علتی عجیب و دردناک جان خود را از دست داد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید،متعلق به یک پسر بچه 16 ساله است که هنوز نام و مشخصات وی منتشر نشده است و در اتفاقی عجیب در حین مسابقات تکواندو مدرسه ای واقع در سانیاگو د کوبا جان خود را از دست داد.

ویدیو ضبط شده توسط یکی از دانش آموزان حاضر در صحنه در صفحات مجازی منتشر شد و همان گونه که مشاهده می کنید در ابتدای مبارزه همه چیز بسیار طبیعی می باشد.اما بعد از شروع شدن مبارزه بین پسر بچه 16 ساله با هوگو آبی رنگ در مقابل حریف خود با هوگوی قرمز رنگ ،وی بطور عجیبی خم می شود وسپس بر روی زمین می افتد.

حریف او با هوگوی قرمز رنگ،فورا شروع به فریاد زدن می کند و پیروزی اش را در مقابل حریف خود که بلافاصله پس از شروع مبارزه به زمین افتاد را جشن گرفت که در نهایت مسئولین برگزاری مسابقات متوجه شدند که پسر بچه 16 ساله از جایش بلند نمی شود و برای امداد رسانی در بالای سرش حاضر می شوند و متوجه می شوند که وی جان خود را از دست داده است.

اعتقاد بر این است که این پسربچه 16 ساله به دلیل سکته قلبی جان خود را از دست داده است و چرا که طبق آخرین آمار،وی از داروهای کاهش وزن استفاده می کرده است و ممکن است که این داروها منجر به این اتفاق دلخراش در او شده باشند.

ویدیو  مرگ عجیب پسر بچه مدرسه ای در مسابقات تکواندو


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع