وی فور یو
9 ماه پیش / خواندن دقیقه

ماجرای هیولای ماقبل تاریخ کشف شده در لیورپول چیست؟ +عکس

ماجرای هیولای ماقبل تاریخ کشف شده در لیورپول چیست؟ +عکس

کشف موجودی عجیب و غریب در لیورپول دانشمندان را شگفت زده کرد، به گفته زیست شناسان هیولای کشف شده مربوط به دوران کهن می باشد.

 هیولای ماقبل تاریخ در سوال لیورپول کشف شد!!

هیولای زخمی پیش از تاریخ که با یک ستون سیاه پوشیده شده بود در رودخانه یافت شد و دانشمندان را غافلگیر کرد ، این تیتر اخباری بود که دیلی میل و میرر در میان اخبار داغ روز منتشر کردند اما ماجرا از چه قرار است ؟ پاسخ کارشناسان به این ادعاها چیست؟

هیولای ماقبل تاریخ

هیولای کشف شده مربوط به ماقبل تاریخ

تصاویری که در این بخش از سرگرمی پلاس وی مشاهده می کنید متعلق به موجود عجیب و غریبی است که در سوال لیورپول کشف شد و خیلی زود با اخباری با عنوان "کشف لاشه ی باقی مانده از هیولای ما قبل تاریخ" در شبکه های اجتماعی منتشر شداما واقعیت چیست ؟ دانشمندان میگویند او به شدت تجزیه شده است و احتمالا مدت زیادی از مرگش میگذرد اما اینکه ماقبل تاریخی است ثابت شده نیست.
هیولای مرده همراه دندان و عاج سیاه در رودخانه ی مرسی پیدا شد ، موجود عجیب غریب که طبق گفته ی کارشناسان ممکن است دلفین ،گراز دریایی و یا ماهی بزرگ باشد در بعد از ظهر روز پنج شنبه در لیورپول پیدا شد. شان هال گفت که با یکی از همکارانش مشغول قدم زدن بود که این جانور راز آلود را پیدا کرد ، او گفت این موجود دارای دندان و پوست لیزاست ، که ابتدا فکر میکردیم خوک آبی است و بعد نزدیک تر شدیم. او اضافه کرد که این موجود چیزی شبیه چشم نداشت و این واقعا عجیب بود برای همین عکس ان را منتشر کردیم تا واقعیت را افراد متخصص در این زمینه بگویند.
دانشمندان در روز جمعه عکسهای این موجود عجیب را در اتسپول لیورپول دیدند و اظهار نظرات خود را خیلی سریع نشر دادند ، دکتر لئونی رابینسون مدرس علوم زیست شناسی دریایی دانشگاه ریورپول گفت:متاسفانه این موجود به دلیل فاسد شدن بیشتر ویژگی های شناسایی را از دست داده است اما بسیار اطمینان داریم که او متعلق به دوران کهن است. ممکن است که شناسایی گوشتش ساده تر باشد اما براساس تصاویر عرضه شده میتوان آن را یک موجود دریایی مانند ماهی بزرگ یا احتمالا گرنادیرنامید.
هیولا
تصویری از هیولای کشف شده در لیورپول
 
دکتر رابینسون اضافه کرد که این موجود خیلی وقت پیش مرده است زیرا در ناحیه سر استخوان فکش ساییدگی دارد ، یکی از کارشناسان آر اس پی سی آ میگوید این موجود احتمالا یکی از اعضای جانوران دریایی است مانند دلفین یا خوک دریایی ، هیولای رودخانه دومین جانور رازآلود است که در رودخانه ی مرسی در 7 ماه اخیر یافت شده است.
در نهایت هیچ کدام از کارشناسان این موضوع را که هیولای کشف شده متعلق به دوران ماقبل تاریخ است را تایید نکرده اند اما همچنان راز آن باقیست و توضیح واضحی در این مورد منتشر نشده است .

هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع