وی فور یو
8 ماه پیش / خواندن دقیقه

سگ ولگرد نوزاد زنده به گور شده را نجات داد + تصاویر

سگ ولگرد نوزاد زنده به گور شده را نجات داد + تصاویر

نوزاد چند روزه ای که برای مردن زیر خاک پنهان شده بود به کمک یک سگ زنده ماند ، حس بویایی قوی این حیوان محل دفن نوزاد زیر مقدار زیادی خاک و برگ خشک را فاش کرد.

نجات نوزاد زنده به گور شده توسط یک سگ در چین

حس بویایی قوی که خداوند به سگها عطا کرده است یکی از مواردی است که امروزه به عنوان ابزاری قدرتمند برای نجات انسان ها در شرایط بحرانی استفاده می شود ، توانایی که این حیوانات باوفا را تبدیل به قهرمان ساخته است قهرمانی که راز پنهان دفن نوزاد زنده را فاش کرد.
 
 دفن نوزاد

سگ نجات دهنده نوزاد زنده دفن شده

ماجرای عجیب کشف نوزاد زنده دفن شده توسط یک سگ ولگرد

Hero Dog Saves Newborn That Was Buried Alive Just In Time

سگی که مدتها مثل سایر سگهای ولگرد زندگی می کرد به تازگی توسط مردی صاحب خانه جدید شده بود ، مرد چینی او را به عنوان حیوان خانگی انتخاب کرده بود و چند روزی از این ماجرا می گذشت .
"یانگ جیالی" صاحب سگ می گوید:چند روز پیش سگ جدید من به یکباره دچار بی قراری شد و به سرعت از خانه بیرون رفت ، به دنبال او رفتم تا مبادا گم شده یا اتفاقی برایش بیافتد.
سگ به سرعت می دوید و مشخص بود که برای ان عجله هدفی دارد ، برایم سوال بود و دوست داشتم هرچه سریعتر به آخر ماجرا برسم.
سگم بعد از مدتی دویدن در جایی ایستاد و شروع به کندن زمین کرد ،  به کندن ادامه داد تا اینکه پارچه ای سفید دیده شد پارچه ای مشابه پارچه لباس نوزاد ؛ با دیدن این صحنه نزدیک رفتم و من هم شروع به کندن کردم تا زودتر معمای بی قراری سگم را حل کنم.
دفن نوزاد

محل دفن نوزاد زنده در یکی از روستاهای چین

باورکردنی نبود ، یک نوزاد چند روزه زیر خاک دفن شده بود ، نوزاد زنده بود اما ضربان و تنفس بسیار ضعیف به نظر می رسید.دهان نوزاد بینوا پر از خاک و برگهای خشک شده بود اما تا حد ممکن من آنها را کنار زدم.نوزاد را به سرعت به بیمارستان رساندم تا زنده بماند و البته به دلیل اقدام به موقع سگ باهوش من نوزاد زنده ماند.
دفن نوزاد

عکس نوزادی که زنده دفن شده بود در بیمارستان

برایم سوال بود که سگ خانگی من چطور از آن فاصله توانست بوی نوزادی که زیر زمین دفن شده است را حس کند.

هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع