وی فور یو
8 ماه پیش / خواندن دقیقه

زنده به گور کردن برای درمان بیماری های روحی توسط روانشناس

زنده به گور کردن برای درمان بیماری های روحی توسط روانشناس

یک روانشناس اوکراینی از روشی عجیب و غریب استفاده می کند و برای درمان بیماری های روحی روانی آن ها را زنده به گور می کند.

زنده به گور شدن برای درمان بیماری های روحی

مشکلات روحی و روانی یکی از مشکلات سخت و دشواری هستند که می توانند به مرور زمان در طی اتفاقات دردناک همانند دیدن صحنه ای دلخراش یا از دست دادن یکی از نزدیکان شخص در وی رخ دهد که درمان آن هم نیاز به گذشت زمان دارد.

با مراجعه به پزشک روان شناس، با شما حرف خواهند زد و به نوعی انرژی مثبت خواهند داد تا میزان انرژی منفی درون شما به کمترین میزان برسد. اما این روش متعلق به تمام روان شناسان نیست و روش های مختلفی برای درمان بر می گزینند.

زنده به گور

روش عجیب روانشناس اوکراینی برای بیماران روحی و روانی

اما یک روان شناس اوکراینی برای درمان کردن بیمارانی که به بیماری های روحی و روانی مبتلا هستند، از روش بسیار عجیب و شوکه کننده ای استفاده کرد. جزئیات مطلب را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی پلاس وی خواهیم گفت.

آقای روان شناس به نام " آندری ژلورتو " برای درمان کردن بیمارانی که مبتلا به مشکلات روحی - روانی هستند، از روشی بسیار متفاوت استفاده کرد که کاملا شوکه کننده بود. وی برای درمان این بیماران، آنها را به مدت 2 ساعت در تابوت داخل قبر قرار می دهد و سپس روی آنرا از خاک پر می کند.

روانشناس اوکراینی

زنده به گور کردن بیماران روحی

روش عجیب وی یکی از روش های جنجالی بود که ابتدا یک فرد روستایی 12 قبر را داخل جنگل مشاهده می کند و به پلیس اطلاع می دهد. پلیس نیز شروع به تحقیق و تجسس منطقه می کند که در نهایت متوجه می شوند این قبرها متعلق به آقای روان شناس است که از آنها برای درمان بیمارانش استفاده می کند.

برای اجرای این عملیات درمانی ابتدا فرد بیمار لباس سفید بر تن می کند و سپس و داخل تابوت قرار می گیرد و سپس رویش با خاک پر می شود و بعد از گذشت 2 ساعت از داخل تابوت خارج می شود.

روش های جدید روانشناسی

درمان بیماری های روحی روانی با زنده به گور کردن آن ها

همچنین برای نفس کشیدن بیمار لوله ای در داخل تابوت قرار گرفته است که بیمار می تواند با استفاده از آن نفس بکشد.

آقای " آندری ژلورتو " این گونه گفت:"اولین بار من خودم داخل قبر قرار گرفتم و پس از خارج شدن از قبر احساس کردم که به تازگی متولد شده ام و کاملا درمان شدم و این برایم بسیار عجیب بود".

تحقیقات پلیس نشان داد که وی هیچ جرمی را تاکنون مرتکب نشده است و افراد شرکت کننده، کاملا داوطلبانه اقدام نموده اند و در طی این روند هیچ آسیبی ندیده اند.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع