وی فور یو
9 ماه پیش / خواندن دقیقه

خرید و فروش داماد و شوهر خوشتیپ، تحصیلکرده و پولدار!!

خرید و فروش داماد و شوهر خوشتیپ، تحصیلکرده و پولدار!!

تصور کنید به عنوان دختری مجرد و آماده برای ازدواج خودتان حق انتخاب همسر آینده تان را دارید و میتوانید از میان مردان جوان و تحصیل کرده و ... یکی را انتخاب کنید.

خرید و فروش شوهر در هند:داماد مورد نظر را انتخاب کنید!

شاید در دنیای مدرن امروزی خرید شوهر احمقانه به نظر برسد، اما زنان با همراهی خانواده‌های شان، گزینه های موجود در این بازار را خریدارانه بررسی کرده و مدارکی مثل شناسنامه و گواهی مدرسه را درخواست می کنند و اگر کسی را پیدا کردند که از او خوششان بیاید؛ در مورد جزئیات بحث می ‌کنند.

بیش از 700 سال است که ایالت بیهار هند میزبان یک بازارِ داماد بوده است که در آن زنان و خانواده هایشان برای خرید شوهر به آن جا می آیند. چنانچه در بخش سرگرمی پلاس وی میخوانید، هر ساله، هزاران مرد زیر درختان پیپال در منطقه بازار محلی مادوبانی جمع می شوند و منتظر می مانند تا توسط عروس های آینده انتخاب شوند.

در این بازار 9 روزه قیمت هر داماد بر اساس توانایی آنها از جمله مدارک تحصیلی و سابقه خانوادگی شان تعیین می شود.

داماد فروشی

حتما برای تان جالب خواهد بود اگر بدانید داماد های این بازار از مهندسان، پزشکان و کارمندان دولت هم هستند که بیشترین درخواست را دارند. اگر جوان هم باشند پرطرفدارتر هستند. از آن جایی که جهیزیه در هند به طور رسمی غیرقانونی است و یکی از اهداف اصلی بازار داماد حذف جهیزیه بوده است، هنوز هم جوانان مجرد واجد شرایط جهیزیه قابل توجهی از خانواده عروس مطالبه می کنند.

ظاهرا خود عروس ها در انتخاب داماد خیلی سخت نمی گیرند؛ اما این خانواده‌هایشان هستند که حرف آخر را می ‌زنند و در نهایت کسی را انتخاب می ‌کنند که از همه نظر خوب باشد.

با این که این نوع بازار به دلیل روی کار آمدن اپلیکیشن های دوست یابی آنلاین، مثل قبل محبوبیت ندارد اما هنوز هم هزاران مرد مجرد کیلومتر ها راه را طی می کنند به این امید که انتخاب شوند.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع