وی فور یو
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

جنگل شگفت انگیز و بسیار دیدنی خزه ای در ژاپن

جنگل شگفت انگیز و بسیار دیدنی خزه ای در ژاپن

این جنگل بسیار زیبا و فوق العاده در کشور ژاپن قرار دارد که تمام آن پوشیده از خره است و بسیار دیدنی و جالب می باشد.

جنگل بسیار جالب در ژاپن

کشور ژاپن یکی از کشورهای قدیمی با آداب و رسوم قدیمی می باشد که آوازه آنها تمام کره زمین را در دست خود گرفته است.علیرغم این آداب و رسوم جالب ، این کشور دارای فضای سبز بسیار زیادی است.اما یکی از زیباترین فضای سبز این کشور که تنها می توان آنرا در تخیل یا انیمیشن مشاهده کرد را دارد.
جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی پلاس وی خواهیم گفت.
روز گذشته تصاویر بسیار جالبی از یک جنگل بسیار بزرگ از کشور ژاپن که توسط تعدادی توریست در صفحات مجازی منتشر شد.آنها با انتشار این تصاویر در صفحات مجازی ، موفق به تداعی کردن تخیل در واقعیت شدند.
 
خزه جنگل

تصویر جنگل بسیار زیبا و دیدنی در ژاپن

آیا تا به حال شما تصور می کردید که در یک جنگل حضور دارید و همه اطراف شما پر از سبزه و فضای سبز باشد؟!شاید حتی تصور آنرا هم نکرده باشید.اما در این تصاویر ، توریست ها جنگل را معرفی کردند که تمام قسمت های آن از سبزه و خزه پر شده است.
طبق آخرین آمار،اهالی اطراف این جنگل،از این خره ها به عنوان منبع درآمد خود استفاده می کنند و مردمان زیادی برای تزئین خانه هایشان ، این گیاهان را خریداری می کنند.همچنین لازم به ذکر است که این خزه ها تنها در مناطق مرطوب رشد می کنند.
با این حال در محدوده کوه "Yatsugatake" گفته شده است که به تنهایی حدود 500 نوع خزه وجود دارند و این بسیار جالب است که تنها بر روی یک کوه 500 نوع خزه وجود داشته باشد.به عنوان مثال،فردی به نام "اویچی کیومورا" 64 ساله توانست 270000 دلار از فروش این خزه ها کسب درآمد نماید.

هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع