پلاس وی
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی تاشو آنر Magic Vs، لولای چهارجزئی آن را نشان می‌دهد

تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی تاشو آنر Magic Vs، لولای چهارجزئی آن را نشان می‌دهد

آنر در نوامبر ۲۰۲۲ از گوشی تاشو Magic Vs رونمایی کرد و قصد دارد ۲۷ فوریه در رویداد MWC آن را برای بازارهای بین‌المللی به‌نمایش بگذارد. آنر یک واحد پیش‌تولید از این گوشی را برای کانال یوتیوب JerryRigEverything ارسال کرده است تا‌ آن را مورد بررسی قرار دهد. زک در ویدیو کالبدشکافی این محصول، اطلاعات زیادی درمورد قطعات داخلی و به‌خصوص سیستم لولای نوآورانه‌ی آن ارائه می‌دهد.

این اولین‌بار است که آنر منظور خود را از طراحی جزئی توضیح می‌دهد. به گفته‌ی این شرکت، تعداد اجزای لولای گوشی تاشو Magic Vs از ۹۲ فقط به چهار جزء قطعه کاهش یافته است.

زک در ویدیو خود نشان می‌دهد آنر از منیزیم و قاب پلاستیکی در آنر Magic Vs استفاده کرده است که باعث می‌شود لولای آن بادوام‌تر و ۶۲ درصد سبک‌تر از لولای Magic V باشد.

به گزارش GSMArena، آنر از قطعات فلزی عمومی برای نگه‌داشتن نمایشگر تاشو روی یک‌صفحه استفاده کرده است تا چین‌وچروک وسط آن را کاهش دهد. علاوه‌براین یک محور عمومی از این نمایشگر پشتیبانی می‌کند و نازک‌ بودن عناصر به‌کار رفته باعث می‌شود وزن کلی دستگاه کاهش یابد.

ویدیو کالبدشکافی آنر Magic Vs همچنین نشان می‌دهد اگرچه این دستگاه گواهی IP رسمی ندارد اما آنر از سازکارهایی برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل آن استفاده کرده است.

باتری آنر Magic Vs نیز از دو بخش تشکیل شده که ظرفیت یکی از آن‌ها ۲۹۳۰ میلی آمپرساعت و ظرفیت دیگری ۲۰۷۰ میلی آمپرساعت است و باعث می‌شود ظرفیت کلی باتری دستگاه به ۵۰۰۰ میلی آمپرساعت برسد.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع