وی فور یو
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

تست بازیگری مهران مدیری از امید حاجیلی

تست بازیگری مهران مدیری از امید حاجیلی

شب گذشته مهران مدیری در قاب «دورهمی» با امید حاجیلی خواننده پاپ کشورمان گفتگو کرد.

امید حاجیلی در برنامه دورهمی

باشگاه خبرنگاران: ویژه برنامه «دورهمی» هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی از جمله بازیگران سینما و تلویزیون است. 

مهران مدیری شب گذشته با امید حاجیلی خواننده نسل جوان گفتگو کرد. این خواننده پاپ، در ابتدا آهنگ «یار یار» از آثار شناخته شده خود را اجرا کرد. 

در ابتدای گفتگو حاجیلی از مدیری سوال کرد که بفرمایید من برای شروع (چی صدا کنم تورو)؟ آقای مدیری، جناب مدیری، مهران جان یا مهران جون صدا کنم؟ 

مدیری پاسخ داد:هر طور که راحت هستی، ولی مهران جون بگو (خنده)؛ و یا میتوانی اصلا صدایم نکنی! 

در ادامه حاجیلی درباره آغاز فعالیت خود گفت:من با یک آگهی در روزنامه وارد این حرفه شدم. مادرم سبزی پاک می کرد که یکباره چشمشان به آگهی هنرستان موسیقی افتاد و به من گفتند که آیا دوست داری این حرفه را دنبال کنی؟ و من پنجم ابتدایی که تمام شد راهی این حرفه شدم. ساز تخصصی من ترومپت است، البته هنگام شروع فعالیت شناختی از آن نداشتم. 

این خواننده درباره این روز های موسیقی پاپ توضیح داد:موسیقی پاپ که سال هاست خراب است و نظارت درستی بر آن صورت نمی گیرد. 

مدیری سوال همیشگی خود درباره ازدواج را پرسید و حاجیلی با طنازی خاص خود پاسخ داد:یادتان رفته فیلم حرکات شما در عروسی من موجود است یعنی حافظه شما اینقدر ضعیف شد؟ 

مدیری گفت:مگر من عروسی تو بودم! 

حاجیلی ادامه داد:نه شوخی می کنم، من عروسی بگیرم و شما را دعوت نکنم! اما چرا به کنسرت من نیامدید؟

مدیری جواب داد:بحث را عوض کردی؛ اما بدان که من ایران نبودم و برایت فیلم گرفتم و فرستادم (خنده) 

حاجیلی ادامه داد:متولد 62 هستم، به نظرم برای ازدواج زود است. البته از هر کسی که ازدواج کرده سوال کردم و آن ها گفته اند که یکباره اتفاق می افتد و برای من هنو اتفاق نیفتاده است. 

مدیری درباره علاقه به بازیگری سوال کرد و حاجیلی پاسخ داد:با حامد عنقا و آقای لطیفی سریال پیکسل را همکاری داشتم، اما متاسفانه هنوز پخش نشده است. تست هم ندادم. 

زمانی که مدیری درخواست کرد در دورهمی تست بازیگری بدهد حاجیلی گفت:تست های شما را دیدم و نمی خواهم تست بدهم، یک گوی گذاشتید اینجا و حس و حال می خواهید! من اگر این فیلمنامه را بخوانم اصلا آن را قبول نمی کنم (خنده) 

در بخشی از گفت و گو حاجیلی ضمن تبریک درباره جشن تولد امسال مدیری در 18 فروردین سوال کرد و او پاسخ داد:سر ضبط هستم و دورهمی ادامه دارد. 

در ادامه حاجیلی خاطره ای از سلفی گرفتن خود تعریف کرد و گفت:سال گذشته در تور کنسرت ها که از قشم شروع شد به خاطر اینکه پرواز ها 5 صبح بود شب ها نمی خوابیم و زمانی هم که به قشم رسیدیم عزیزان لطف داشتند و عکس گرفتند. معمولا خودم با دوربین آن ها عکس می گیرم. 

وی ادامه داد:البته یک نفری از ما دور تر بود و نگاه می کرد، نزدیک شد و پرسید که می توانم عکس بگیرم؟ خواستم دوربین را از او بگیرم که گفت «من شما را نمی شناسم، این عکس را می گیرم برای روز مبادا». (خنده). از اینجا اعلام می کنم، عزیزی که آن عکس را گرفتی، الان بهترین روز است که بگویی با این عکس دارم! 

در ادامه مدیری هم خاطره ای تعریف کرد:من در زمان ضبط ساعت خوش جلوی درب لوکیشن بودم، دو تا سرباز آمدند. آن موقع موبایل نبود، دوربین را به من دادند و گفتند «آقا از ما دو تا عکس می گیری؟» من عکس گرفتم و بعد آن ها رفتند. 

در بخش دیگری از گفت و گو حاجیلی از مدیری درباره حضور بازیگران در حوزه موسیقی سوال کرد و او پاسخ داد:به نظر من موسیقی شبیه تئاتر است، همانند حسی که در تئاتر از جمعیت می گیری، انرژی مردم هم در کنسرت عجیب و غریب است و حال آدم را خوب می کند. 

مدیری درباره خواننده ای که بازیگر شده عنوان کرد:به نظرم نمی توانیم هنر ها را مرز بندی کنیم، می توانیم خواننده ای که بازیگر شده را مستقل ببینیم یعنی به عنوان فردی ببینیم که به بازیگری هم علاقه دارد. از طرفی واکنش های مخاطبان تا زمانی است که بازیگر خوبی نباشی و این نشان می دهد که برای دیده شدن و مسئله مالی آمده ای؛ اما آدم هایی در جهان هستند که خواننده بود و بعد بازیگر شده و مردم هم از استعداد آن ها شگفت زده شده اند.

انتهای پیام/م


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع