وی فور یو
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

تحویل سال 94 | ساعت تحویل و حیوان سال 94

تحویل سال 94 | ساعت تحویل و حیوان سال 94

ساعت دقیق تحویل سال 94 را به همراه فال و طالع بینی سال 1394 و نام حیوان سال 94 را در سایت پلاس وی بخوانید. همچنین شما در این مطلب فرمول نامگذاری حیوانات سال را می خوانید.

بر اساس اعلام مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران لحظه تحویل سال 94 هجری شمسی به ساعت رسمی ایران

ساعت 2 و 15 دقیقه و 10 ثانیه روز شنبه 1 فروردین 1394 هجری شمسی

مطابق 30 جمادی الاولی 1436 هجری قمری و 21 مارس 2015 میلادی خواهد بود.

یافتن رابطه سال و حیوان خیلی سادس میتونید پیدا کنید که سال 92 سال چه حیوانی است یا سال 93 و هر سالی رو که دلتون بخاد اصلا سال تولد خودتون رو پیدا کنید:

فرمول یافتن نام حیوان برای هر سال 

اول از همه به این رقم ها و این حیوان ها توجه کنید:

1 :خوک

1 :موش

2 :گاو

3 :پلنگ

4 :خرگوش

5 :نهنگ

6 :مار

7 :اسب

8 :گوسفند

9 :میمون

11 :مرغ

11 :سگ

حالا سال 1394 رو از عدد 6 کم می کنیم که میشه 1388 این عدد رو به 12 تقسیم می کنیم و باقیمانده رو بدست میاریم که میشه عدد 8 و طبق لیست بالا عدد 8 میشه سال گوسفند.

سال گوسفند

 

سال 1394 به نام گوسفند می باشد ببینیم سال گوسفند برای ما چگونه خواهد بود:

سالهای مصادف با گوسفند:

متولدین سالهای:1286، 1298، 1310، 1322، 1334، 1346، 1358، 1370، 1382، 1394، و

خصوصیات متولدین سال گوسفند(بز) :

شیک پوش، جذاب، هنرمند، خجالتی، مطبوع و دلپذیر، مذهبی، خوش قلب، دست و دلباز، آرامش طلب، عاشق گفتگوی هنری، خیال باف کمتر از هر کسی به وقت شناسی اهمیت می دهد، او بدون نظر و قصد دوستانش را می رنجاند او می تواند صنعتگر و هنرمند خوبی باشد او می تواند در کنار گربه، خوک و اسب خوشبخت شود و هیچ موجود دیگری نمی تواند در کنار اسب مدت زیادی دوام بیاورد مخصوصاً سگ. هنرمندی سرکش و ناآرام .

نماد گوسفند یا بز بیش از همه نشانه زنانگی است. بزها شیک پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمندند و اگر دچار بدبینی، شک و نگرانی نشوند، اقبال همگانی را بر می انگیزند. بز هیچ گاه از بخت خود راضی نیست و به قول معروف همیشه فکر می کند که  مرغ همسایه غاز است.  دوستان و همکارانش از هوس بازی های او خشمگین می شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نیست و این باعث می شود که حوصله همه از دست او سر برود؛ در حالی که هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید؛ خود را مطلوب و دوست داشتنی جلوه می دهد؛ و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار می شود.

از سوی دیگر، بز خود را به آسانی به هر شرایطی تطبیق می دهد؛ مشروط بر اینکه امنیت زندگی - تا آن جا که ممکن است - حفظ شود. بز خجالتی و دارای حالتی زنانه است. او با وجود شک و تردیدهای همیشگی، کوتاهی کردن ها و گله و شکایت هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.

بز فرهیخته و دلرباست؛ اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز، اغلب مذهبی هستند؛ اما از هر مذهبی که پیروی کنند، تا زمانی به آن پای بندند که مانع آسایش زندگی شان نشود. واقعیت این است که موهومات، پدیده های فرا طبیعی، علوم غیبی و طالع بینی برای او جذاب تر است.

مردان و زنان متولد سال گوسفند (بز) خوش قلب، مهربان، بلند نظر و دست و دلبازند و سخاوتمندانه به یاری نیازمندان می شتابند. اما متاسفانه آنچه که به دیگران می بخشند، همیشه از آن خودشان نیست و مال دیگران را نیز مال خود می دانند! بد نیست بدانید که حس مالکیت در بز متغیر است. بز اجازه می دهد او را ببندند؛ اما طناب را می کشد. شرقی ها می گویند:اگر بزی را در علفزار سر سبزی ببندید، آرام و راضی خواهد ماند؛ اما اگر در جایی کم علف نگهداری کنید، هیچ گاه از سر و صدا و غرولند دست بر نخواهد داشت.

گوسفند دیگران را مسئول تمام پیشامدها می داند. او خود را در قبال شرایط و وقایع مسئول نمی داند و در نهایت، آنها را به بخت و اقبال حواله می کند و بر این باور است، هر مشکلی که ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده است.

بز با دورویی و ریا کاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیکان خود را فراهم می کند. او احساس مسئولیت نمی کند، خلاق نیست و اراده اش بسیار ضعیف است. بز می تواند مانند یک رهبر سخنرانی کند؛ اما نمی تواند کسی را به دنبال خود بکشد؛ زیرا خود برای دنباله روی و اطاعت خلق شده است. اگر بز در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد، به موفقیت های بزرگی در کارهای هنری - که نیاز به هوش و استعداد ذاتی دارد - دست خواهد یافت.

بز می تواند صنعتگر و استادکار خوبی شود. او می تواند با اعتماد به نفس، کارهایی را که نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد، پیشه کند؛ زیرا از هوش فراوانی برخوردار است.

بز هیچ گاه رهبر خوبی از کار در نمی آید و این به صلاح اوست. همیشه این طور بوده است که حضور دستیار همکاری لایق باعث می شود که رئیس ضعیف جلوه کند و بز هوسباز و دمدمی مزاج که نیازش تکیه بر شخصی استوار و واقع گراست بهتر است فکر رهبری را از سر به در کند.

بز به این که دیگران از او قدردانی کنند، نیازمند است و اگر کسی با چاپلوسی از وی تعریف کند، همه کار برایش انجام خواهد داد.

همان طور که گفتیم بز نماد زنانگی است زیرا غربی ها همواره وابستگی، از خود راضی بودن، سستی و بی تفاوت بودن را به جنس مونث نسبت می دهند.

مردان و زنان متولد سال بز، بیش از هر چیز جویای امنیت و اطمینان هستند. خانم بزها دوست دارند با مردی ثروتمند ازدواج کنند و یا از حمایت فردی با نفوذ برخوردار شوند و اگر آن هم نشد، دست کم به زندگی با پدر و مادری ثروتمند رضایت می دهند.

شخصیت بز ممکن است بسیار پست یا بسیار والا باشد؛ همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد.

متولدان سال بز، باید تا حد امکان، از کارهای تجاری اجتناب کنند. آنان فروشندگان بسیار بدی هستند، نظرات خود را درست ابراز نمی کنند، هنگام صحبت کردن شتابزده و مضطرب هستند و نیز نکته سنج و موقعیت شناس نیستند و به قول معروف  سوراخ دعا را گم می کنند .

بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری کند؛ زیرا هیچ گاه نمی تواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.

بزها معمولا خوش اقبال هستند و زندگی آسوده ای دارند؛ زیرا به خوبی می دانند که از چه راهی باید بروند. اگر شما خانه ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاست دارید، هرگز بز را به خانه خود راه ندهید چون دیگر نمی توانید از دست او رها شوید، چرا که ذاتاً تجمل طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت است.

بزها عاشق پیشه اند و ماجراهای عاشقانه در زندگی شان فراوان به چشم می خورد؛ اما چون طبیعت آرامی دارند دچار التهاب و نا آرامی عاطفی نمی شوند.

دوران جوانی بز آکنده از ماجراهای عاشقانه است؛ اما در دوران کودکی و پیری بخت با او همراه است.

در پایان به این نکته بسنده می کنیم که زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی ها و به کار گیری راهنمایی های مناسب به بز این امکان را می دهد که زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

افراد مشهور متولد سال گوسفند:

دوگلاس، فربنکس، سرمالکوم سارجنت، رودلف والنتینو، تینو روسی، فرانسوا آرنولد و لورنس اولیویه ، میکل آنژ ، جان فورد، موسولینی، کلودت کلبرت، سزار بورژیا، تئوفل گوتیه، سروانتس و هانری ژرژکلوزو

مشاغل مناسب متولد سال گوسفند:

صنعتگر یا کارگر فنی، کاردان فنی، باغبان، هنرپیشه، هنرمند ( بازیگر، عکاس، شاعر و نویسنده، موسیقی دان و غیره )

علایق:

رنگ:سبز روشن , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان:بلبل

گُل:نرگس , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , , , درخت:توسه

رایحه:شکوفه سیب , , , , , , , , , , , , گیاه:نعناع

طعم:ملایم , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , ادویه:زعفران

جواهر تولد:یاقوت کبود , , , , , , ,  , فلز:آلومینیوم

عدد شانس:12 , , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی:چنگ

شعار گوسفند :"من متکی می شوم"

بهترین جفت:خرگوش، اسب، خوک

بدترین جفت:موش، گاو، سگ

پیشگویی های سال 1394 :

سال 1394 هشتمین سال از دوره اثنی عشری ست که آن را به ترکی قویون ایلی نامیده و معتقدند که حوادث سال با طبع گوسفند هماهنگی دارد.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع