وی فور یو
8 ماه پیش / خواندن دقیقه

برگزاری کلاس آیین نامه اجباری نیست

برگزاری کلاس آیین نامه اجباری نیست

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، گفت: برگزاری کلاس های آیین نامه اجباری نیست و امتحان عملی (شهری) به صورت فردی برگزار می شود.

مهر:سردار سید کمال هادیان فر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برگزاری کلاس های آئین نامه اجباری است یا اختیاری، اظهار داشت:بر اساس مصوبه جدید برگزاری کلاس آئین نامه اجباری نیست و کاملاً اختیاری است. اگر آموزشگاهی برگزاری کلاس های آئین نامه را الزام کند، حتماً تخلف کرده است.

وی افزود:از نظر پلیس آن چیزی که الزام دارد طی کردن کلاس های مهارتی برای هنر جویان است. منظور از کلاس های مهارتی همان دوره های 10 جلسه ای آموزش رانندگی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار داشت:ابلاغ کرده ایم که در کلاس های مهارتی هم پروتکل های بهداشتی کاملاً برگزار شود. یعنی در وسط ماشین شیلد محافظتی قرار بگیرد.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر نحوه سوار کردن هنرجویان به منظور امتحان رانندگی، خاطرنشان کرد:در قدیم 4 نفر با هم سوار ماشین می شدند و تک تک از آنها امتحان گرفته می شد اما در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، به صورت تک تک افراد سوار می شوند و از آنها امتحان گرفته می شود.

انتهای پیام/م

 


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع