وی فور یو
3 ماه پیش / خواندن دقیقه

آداب لباس پوشیدن برای قرار و مهمانی مهم + عکس

آداب لباس پوشیدن برای قرار و مهمانی مهم + عکس

قصد دارید به یک مهمانی یا یک قرار مهم بروید بهتر است بدانید که لباس شما زودتر از خودتان شما را معرفی میکند پس باید نکات مهم و آداب لباس پوشیدن را بدانید.

آداب لباس پوشیدن برای قرارهای کاری

برای قرار ها و مهمانی های مهم به نحوه لباس پوشیدن تان بیشتر از قبل اهمیت بدهید و سعی کنید نکات و آداب لباس پوشیدن را رعایت کنید زیرا لباس شما نشانه شخصیت شما است و شما را معرفی میکند پس باید در انتخاب لباس ریز بین و دقیق باشید.

کات لباس پوشیدن

نکات لباس پوشیدن و قوانین خوش تیپی

برای قرارها و مهمانی های مهم لباس های فانتزی و اسپرت کنار بگذارید، وقتی شما برای قرارهای مهم لباس های اسپرتی مانند تیشرت و شلوار جین میپوشید یعنی دارید غیر مستقیم میگویید که این قرار اصلا برایم مهم نیست.

اگر این قرار مهم مصاحبه کاری باشد سبک لباس پوشیدن شما به اندازه سابقه کاری اهمیت دارد، یعنی اگر شما لباس مناسبی نپوشیده باشید این مصاحبه کاری را از دست میدهید پس باید نحوه لباس پوشیدن را جدی گرفت.

سبک لباس پوشیدن

انتخاب لباس برای مصاحبه کاری

اولین و بهترین گزینه برای شما کت و شلوارهای رسمی هستند آن هم در رنگ های تیره مانند مشکی، خاکستری و سرمه ای اما اگر دوست داشته باشید میتوانید پیراهن و شلوار و کراوات ست کنید.

لباسی که میپوشید باید کاملا تمیز و اتو کشیده باشید تا شما را فردی جدی و حرفه ای نشان دهد، لباس تان نباید کهنه و رنگ و رو رفته باشد سعی کنید لباس نو بپوشید .

تیپ رسمی مردانه

برای مصاحبه شغلی چی بپوشیم؟

موهایتان هم به اندازه لباسی که به تن دارید به چشم می آیند و اهمیت دارند، مدل موهایتان باید رسمی و مردانه باشد. اگر موهایتان بلند است آن ها را کوتاه کنید و مدل ساده ای برای آن ها انتخاب کنید.

کفش هایتان باید تمیز، نو و براق باشند همچنین مدل کفش هایتان باید کلاسیک و رسمی باشد. برای تمیزی کفش هایتان باید آن ها را واکس بزنید حواس تان باشد کفش هایتان خاکی نشود.

کفش رسمی

مدل کفش رسمی مردانه 

 


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع