پلاس وی
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

۲۰ هزار نفر ۱۰ روز است که ارتباط تلفنی و مخابراتی ندارند

۲۰ هزار نفر ۱۰ روز است که ارتباط تلفنی و مخابراتی ندارند

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته خبر داد که ارتباط ۲۰ هزار نفر از جمعیت این استان ۱۰ روز است که قطع شده است.

به گزارش ایسنا قطعی برق دلیل قطع ارتباط تلفنی و مخابراتی مناطق «رون»، دهستان«آجم»، دهستان «زیلایی»، «موردزرد زیلایی»، «سیلاب کلوار» و «شاه غالب» شده است.

در واکنش به اعلام این خبر، مدیرعامل شرکت برق این استان گفته سایت‌های مخابراتی استان کهگیلویه و بویراحمد باید مجهز به برق اضطراری و انرژی خورشیدی شوند تا با توجه به محل استقرار این سایت‌ها در مناطق صعب‌العبور و برف‌گیر بودن مناطق، خاموشی‌های این سایت‌ها به حداقل برسد.

اعلام کرده که یکی از کابل‌‌های ورودی به پست بر اثر رعد و برق دچار مشکل شده و با وجود تلاش‌ نیروهای شرکت برق با همکاری راهداری و دو ساعت پیاده‌روی امکان رفع مشکل این مناطق وجود نداشت.

جمال معتمدنژاد علاوه بر این به مشکلات دیگری در یک هفته گذشته اشاره کرده و گفته در یک هفته گذشته پنج دستگاه ترانس برخی مناطق استان با بریدن پایه‌های چوبی به وسیله اره برقی که در مناطق دور دست و ایستگاه‌های مخابراتی، تلفن همراه و صدا و سیما و منابع آب بودند به سرقت رفتند و مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه هر دو دستگاه شرکت برق و مخابرات استان را موظف کرده در کنار هم مشکلات این مناطق را حل کنند.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع