پلاس وی
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

پروژکتور لیزری Freestyle 2023 سامسونگ با قابلیت ترکیب تصویر دو پروژکتور معرفی شد

پروژکتور لیزری Freestyle 2023 سامسونگ با قابلیت ترکیب تصویر دو پروژکتور معرفی شد

سامسونگ در جریان رویداد CES ۲۰۲۳ از نسل جدید پروژکتور قابل‌حمل Freestyle رونمایی کرد. این محصول از طراحی دایره‌ای بهره می‌برد و می‌تواند تصاویر را روی دیوار، میز یا حتی روی سقف نمایش دهد. این دستگاه از سیستم‌عامل مشابه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ بهره می‌برد که می‌توان از آن برای پخش محتوای سرویس‌های استریم مثل دیزنی‌ پلاس، نتفلیکس و غیره استفاده کرد. غول فناوری کره‌ی جنوبی نسل جدید پروژکتور لیزری خود را با چند قابلیت جدید نسبت به مدل قبلی آن عرضه خواهد کرد.

Freestyle ۲۰۲۳ به‌جای طراحی کوچک قوطی‌شکل، اکنون ظاهری شبیه برج دارد که به گفته‌ی سامسونگ باعث می‌شود با طراحی هرنوع اتاقی، بهتر مطابقت داشته باشد. این پروژکتور از سه لیزر داخلی استفاده می‌کند و عملکردی شبیه سایر مدل‌های لیزری کوتاه‌برد دارد و درواقع می‌توان از آن به‌عنوان جایگزین تلویزیون استفاده کرد. این محصول همچنین از فناوری Edge Blending بهره می‌برد که امکان اتصال دو پروژکتور Freestyle را فراهم می‌کند؛ قابلیتی که به ایجاد تصویری روشن‌تر و البته بزرگ‌تر کمک می‌کند.

به گزارش AndroidAuthority، مدل ۲۰۲۳ پروژکتور لیزری Freestyle سامسونگ از سیستم‌عامل مخصوص تلویزیون‌های هوشمند این شرکت بهره می‌برد و بدین‌ترتیب کاربران می‌توانند برنامه‌های مختلفی روی آن اجرا کنند. این محصول از روش تعاملی لمسی و ژست‌های حرکتی پشتیبانی می‌کند و به گفته‌ی سامسونگ، امکان تعامل بهتر با محتوای متاورسی را نیز ارائه می‌دهد.

پروژکتور لیزری جدید سامسونگ Freestyle ۲۰۲۳ از ویژگی‌های دیگری مثل فوکوس خودکار نیز پشتیبانی می‌کند. درحال‌حاضر جزئیاتی درمورد قیمت یا تاریخ عرضه‌ی این محصول دردسترس نیست.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع