وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

وقوع حریق در یک قهوه خانه در خیابان انقلاب

وقوع حریق در یک قهوه خانه در خیابان انقلاب

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک قهوه خانه در خیابان انقلاب خبر داد.

ایسنا: سید جلال ملکی در این باره گفت:ساعت ٠٠:٢٣ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد آتش سوزی در خیابان انقلاب بعد از خیابان فلسطین به سامانه ١٢5 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی گفت:محل حادثه حیاط یک ملک به وسعت حدود 5٠ متر بود که با تعبیه کردن سقف های نا ایمن در برابر حرارت در گذشته در آن محل یک رستوران سنتی دایر کرده بودند.

ملکی افزود:زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند این محل کاملا شعله ور بود. داخل قهوه خانه هم معمولا مواد قابل اشتعال مثل تخت و صندلی و.. وجود دارد که همه این ها آتش گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:یک ساختمان سه طبقه در ضلع شمالی این محل واقع شده بود که کاربری کارگاهی و تولیدی داشت. آتش به بخش هایی از آن هم سرایت کرده بود و در حال گسترش بود، همچنین پس از گسترش، یک انبار حدودا 4٠ متری را هم شعله ور کرده بود.

وی افزود:آتش در حال گسترش بود که آتش نشانان از چند طرف عملیات را آغاز کردند و آتش را تحت کنترل خود در آوردند. این حادثه مورد مصدومیت نداشت.

ملکی اظهار کرد:در نهایت کارشناسان در محل حاضر شدند و گمانه زنی های اولیه حاکی از نقص در سیستم برقی قهوه خانه بوده است، البته کماکان در حال بررسی هستند، ساعت ٠٣:٢١ دقیقه عملیات به پایان رسید.

انتهای پیام/م


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع