وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

وزش بادهای 120 روزه شروع شد

وزش بادهای 120 روزه شروع شد

سازمان هواشناسی اعلام کرد: در حالی که وزش بادهای 120 روزه در شمال سیستان‌و بلوچستان آغاز شده، در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در هیرمند به 90 کیلومتر بر ساعت رسید.

مهر:سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ در حالی که وزش بادهای 120 روزه در شمال سیستان‌و بلوچستان آغاز شده، در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در هیرمند به 90 کیلومتر بر ساعت رسیده است.

حداقل پنج شهرستان شمال سیستان و بلوچستان به صورت مستقیم با چالش گردوخاک ناشی از خشک شدن تالاب‌های هامون و مناطق غبار خیز در شرق کشور مواجهه است.

امروز چهارشنبه 3 خرداد در غالب مناطق کشور جوی پایدار حاکم می‌شود و فقط در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی در همدان، مرکزی، قم و استان‌های اصفهان، یزد، شرق سمنان افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

پنج‌شنبه و جمعه 4 و 5 خرداد در برخی مناطق شمال غرب کشور، دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، گیلان و غرب مازندران همچنین در استان‌های اصفهان، ارتفاعات کرمان و یزد افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد به‌ویژه در ساعات بعدازظهر رخ می‌دهد. در نوار شرقی کشور جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود.

آسمان تهران امروز 3 خرداد صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و در روز پنج‌شنبه 4 خرداد قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/م


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع