وی فور یو
یک هفته پیش / خواندن دقیقه

نیوشا ضیغمی در کنار کودکان بی سرپرست + تصاویر

نیوشا ضیغمی در کنار کودکان بی سرپرست + تصاویر

نیوشا ضیغمی یکی از بازدیدکنندگان و میهمانان مراسم خیریه دستهای مهربان بود. این نمایشگاه در برج میلاد و برای حمایت از کودکان بی سرپرست برپا شده بود.

نیوشا ضیغمی در نمایشگاه نقاشی کودکان بی سرپرست

سالن غربی برج میلاد عصر روز چهارشنبه شاهد حضور خیل عظیم مردم خیرخواهی بود که برای خرید نقاشی های کودکان بی سرپرست به برج میلاد آمده بودند. در این مراسم که بازیگرانی چون نیوشا ضیغمی و حمیدرضا پگاه نیز حضور داشتند، نقاشی های کودکان بی سرپرست در معرض نمایش حضار قرار گرفت. نکته جالب اینکه این کودکان خود نیز در مراسم حضور داشتند و به بازدیدکنندگان خیر مقدم می گفتند. فروش عروسک های دست ساز با طرح ها و رنگ های مختلف از دیگر بخش های اصلی "دست های مهربان" بود. ضمن اینکه تمام عواید فروش مراسم روز گذشته به این کودکان اختصاص می یابد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در نمایشگاه نقاشی خیریه دستهای مهربان در برج میلاد

نیوشا ضیغمی در حاشیه "دست های مهربان" درباره انگیزه خود برای حضور در این مراسم گفت:با تماشای هنرنمایی های کودکان بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. تمام این نقاشی ها احساسات پاک و معصوم این کودکان را نشان می دهد. کودکانی که مهرشان را به راحتی ابراز می کنند. امیدوارم مراسم های اینچنینی در جهت حمایت از این فرشته های آسمانی در آینده نیز ادامه داشته باشد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در برج میلاد در کنار کودکان بی سرپرست

بنیاد خیریه دست های مهربان تاکنون سرپرستی بیش از 2000 خانواده از ایتام و زنان سرپرست خانواده را بر عهده داشته و تاکنون حدود 200 خانواده از وضعیت مددجویی خارج شده اند.

از دیگر فعالیت های بنیاد خیریه دست های مهربان علاوه بر سرپرستی خانواده های نیازمندان می توان به احداث درمانگاه "مهربان سفیر طب" جهت ارائه خدمات پزشکی به مددجویان، اعطای جهیزیه و تسهیلات ازدواج، اعطای کمک هزینه های تحصیلی و آموزشی، پرداخت وام های خوداشتغالی و فراهم سازی زمینه های اشتغال مددجویان و حمایت خاص از بیماران خاص و یا دارای معلولیت نیز اشاره کرد.این موسسه تاکنون توانسته نشان استاندارد بین المللی NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان معتبرترین نشان کیفیت سازمان های غیردولتی و گواهینامه های ISO 9001 ,ISO10004 ,ISO26000 را دریافت کند.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع