وی فور یو
یک هفته پیش / خواندن دقیقه

شرکتهای تولید کننده میز، مبلمان اداری

شرکتهای تولید کننده میز، مبلمان اداری

در این مطلب شما را با چند مشخصه تولیدکننده میز و مبلمان اداری آشنا کردیم. بهتر است در خرید خود این دسته از مشخصات را در تولیدکننده محصول جویا شوید. در صورتی که تولیدکننده تمام امتیازات لازم را دریافت نمود، با اطمینان خاطر خرید کنید.

مشخصات تولیدکننده لوازم و مبلمان اداری

در خرید میز و مبلمان اداری دست شما کاملاً باز است. ده ها تولیدکننده در این صنف فعالیت می کنند. اما در این بین تنها تعدادی از آن ها محصولاتی با کیفیت عرضه می دارند. برای پیدا کردن این دسته از تولیدکنندگان، کافیست با مشخصات آن ها آشنا شوید.

1.عرضه مبلمان اداری ارگونومیک

اصلی ترین راه برای تشخیص میزان اعتبار یک برند، بررسی کیفیت محصولات آن است. یکی از مهم ترین مشخصات یک ست اداری مناسب، وجود قابلیت های ارگونومیک در ساختار اصلی آن است. در صورتی که تولیدکننده تعهدی به رعایت قوانین ارگونومیک نداشته باشد، دیگر جزو تولیدکنندگان نخواهد بود. چرا که یک برند معتبر و دغدغه مند، استانداردهای ارگونومی را به جهت تضمین سلامت کارمندان رعایت می کند.

پس اگر تولیدکننده مدنظر شما محصولاتی غیر استاندارد عرضه داشت، قید خرید از او را بزنید. چرا که این محصولات غیر ارگونومیک ارزش هزینه کردن ندارند. آن ها با ایجاد مشکلات جسمی در کارمندان، راندمان کاری شرکت را کاهش می دهند. قوانین ارگونومیک بسیار متنوع هستند.

اما جملگی آن ها بر افزایش راحتی مصحولات اداری تأکید دارند. برای مثال در یک میز اداری استاندارد، شرایطی برای تغییر ارتفاع میز در نظر گرفته می شود. این قابلیت ویژه به کاربر در تنظیم ارتفاع میز کمک می کند. بهتر است در خرید خود سراغ فروشندگانی بروید که محصولات خود را با اجرای دقیق قوانین ارگونومیک تولید کرده اند. این به نفع شما خواهد بود. 

مبلمان اداری زیبا

2.عرضه کننده محصولات مقاوم و مستحکم

یک تولیدکننده معتبر، به کیفیت و مقاومت محصولات خود اهمیت می دهد. به همین خاطر است که استفاده از متریال های مقاوم را در اولویت قرار می دهد. از آنجایی که مبلمان اداری دائماً در معرض استهملاک و فرسودگی قرار دارد، عدم استفاده از مواد اولیه درجه یک، ماندگاری آن را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد.

برای تشخیص تولیدکننده، لازم است پس از بررسی استانداردهای ارگونومیک، کیفیت متریال رویه را ارزیابی کنید. چرا که این بخش از محصول به طور مستمر در تماس با کاربر قرار دارد. در صورتی که رویه صندلی یا میز اداری از مقاومت و استحکام کافی برخوردار بود، سراغ آنالیز کیفیت اتصالات بروید.

معمولاً خرابی در میز و صندلی اداری، در اتصالات آن رخ می دهد. یا دسته صندلی خراب می شود و یا پایه میز می شکند. تولیدکننده های ایرانی با بکارگیری اتصالات مقاوم، مانع از خرابی در پایه میز و صندلی، اهرم های جابجایی، شکستگی در تکیه گاه، چرخ ها و نشمینگاه می شوند. همچنین آن ها امکاناتی را جهت کارکرد بهتر محصول فراهم می کنند. برای مثال یک کمد یا دراور کوچک تعبیه می کنند تا کاربر تجربه بهتری در استفاده از میز اداری داشته باشد.

3.ایجاد ظاهری زیبا و جذاب در مبلمان اداری

کیفیت هر برند را می توان از ظاهر محصولات او تشخیص داد. اگرچه ظاهر مبلمان اداری در اولویت های آخر قرار دارد، اما از آنجایی که کیفیت دکوراسیون اداری به ظاهر آن گره خورده، باید به شکل ظاهری مبلمان نیز توجه کنید. تولیدکنندگان معتبر در طراحی و اجرای محصولات خود دقت و ظرافت بالایی به خرج می دهند. آن ها با پیروی از الگوهای یک سبک، شکلی مدرن یا کلاسیک به محصولات خود می دهند. در ظاهر کلی لوازم اداری ساخته شده توسط تولیدکننده، هیچگونه عیب های ظاهری دیده نمی شود. پس اگر مبلمان مورد نظر شما دارای مشکلات ظاهری بود، نسبت به معتبر بودن برند سازنده، تردید کنید. شما می توانید زیباترین و جذاب ترین انواع میز و مبلمان اداری را در faramin.com ببینید.

مبلمان اداری شیک

4.ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش

برندهای معتبر در خصوص تولید لوازم اداری، محصولات خود را با ضمانت و گارانتی عرضه می دارند. چرا که به کیفیت محصولات خود اطمینان کافی دارند. وجود این ضمانت نامه خیال خریدار را از بابت کیفیت و ایمنی محصول بالا می برد. شما نیز در خرید خود باید سراغ فروشنده هایی بروید که محصولات خود را با اطمینان صد در صد به فروش می رسانند. یک ضمانت ناه معتبر می تواند در زمان خرابی های زودرس و مشکلات فنی، به داد شما برسد.

5.تنوع در محصول

یک تولید کننده نامی و معتبر، قادر است تنوع قابل توجهی از محصول را در دسترس شما قرار دهد. او تلاش می کند تا با ساخت انواع مبلمان اداری در سبک های ساده یا کلاسیک، تمام سلایق را پوشش دهد. مشخصاً زمانی که دست شما در انتخاب سبک، طرح و رنگ باز باشد، خرید ساده تری را تجربه می کنید. می توانید در تناسب با دکوراسیون خود یک ست اداری زیبا، جذاب و هماهنگ، خریداری کنید.

 


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع