وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

سکوت “کریس رونالدو” در مورد دوقلوهایش شکست + تصاویر

سکوت “کریس رونالدو” در مورد دوقلوهایش شکست + تصاویر

“کریس رونالدو” بهترین بازیکن فوتبال جهان شب گذشته بعد از شکست تیم کشورش مقابل شیلی در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها برای اولین بار در مصاحبه خبر تولد دوقلوهایش را تایید کرد.

کریس رونالدو و پاسخ خبرنگاران را در مورد دوقلوهایش داد

ستاره پرتغالی رئال برای اولین بار به سوال خبرنگاران در مورد تولد دوقلوهای از پاسخ داد تا با تایید صحت این مسئله به شک و شبه ها پایان دهد. 

Real Madrid superstar Cristiano Ronaldo confirms the birth of his twin boys via a surrogate mother

اشتیاق کریس رونالدو برای دیدن دوقلوهایش

به گزارش دیلی میل شب گذشته بعد از بازی نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها که با شکست پرتغال در ضربات پنالتی پایان یافت کریستین رونالدو در مصاحبه با یکی از خبرنگاران برای اولین بار تولد دوقلوهایش را تایید کرد.

کریس رونالدو

کریس رونالدو و فرزندانش خانواده ای شلوغ خواهند داشت

بر اساس گزارشات فرزندان دوقلوی رونالدو در تاریخ 8 ژوئن (پنجشنبه 18 خرداد) متولد شده اند. فرزند اول رونالدو یعنی کریستیانو جونیور نیز در شرایطی مشابه به دنیا آمده و تا به امروز هیچ کسی هویت مادر او را نمی داند. هفته های گذشته مطالب گوناگونی و و از تولد دوقلو کریس رونالدو با روش رحم اجاره ای متولد شده اند منتشر شد اما کریس در هیچ مصاحبه ای و حتی صفحات شخصی خود در این مورد صحبتی نکرده بود برای همین خبرنگار کنجکاو فرصت را مناسب دانست تا در این مورد سوالی از رونالدو داشته باشد. ستاره 32 ساله تیم رئال مادرید در مصاحبه با خبرنگاران تولد پسران 2قلویش را تایید کرد و از حس خوبش در این مورد گفت.

رونالدویی که حالا بعد از شکست برای دیدن پسرانش به کشورخود بازخواهد گشت در ادامه گفت :خیلی خوشحال هستم از اینکه بعد از مدتها برای اولین بار می توانم در کنار فرزندانم باشم . این جمله خود تاییدی بر صحت تولد دوقلوهایش بود .

البته که او در چند ماه آینده برای بار سوم پدر خواهد شد و "جورجیا رودریگز" نامزد جدید کریس فرزند چهارم او را به دنیا خواهد آورد.

کریس رونالدو

عکس کریس رونالدو و نامزدش  جورجینا رودریگز

کریس رونالدو

عکس تولد کریس رونالدو در کنار مادر و پسرش


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع