وی فور یو
یک هفته پیش / خواندن دقیقه

سه بازیکن برنده ازبکستان غیب شدند

سه بازیکن برنده ازبکستان غیب شدند

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین تقابل با ازبکستان 5 ماه قبل در خانه حریف پیروز شد که از آن تیم سه بازیکن در تیم فعلی حضور ندارند.

ورزش 3 :در آن مسابقه تیم ملی با ترکیب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، روزبه چشمی، سعید عزت‌اللهی، محمد محبی، مهدی قایدی، مهدی طارمی و سردار آزمون به مصاف حریف خود رفت و در طول مسابقه پیام نیازمند، وحید امیری، محمد کریمی و مجید حسینی به عنوان نفرات تعویضی وارد میدان شدند.

از بین نفرات اصلی ترکیب تیم ملی در آن مسابقه مرتضی پورعلی‌گنجی مصدوم شده و قادر به همراهی تیم ملی نیست؛ ضمن اینکه مهدی قایدی به اردو دعوت نشده است. همچنین از بین نفرات ذخیره‌ای که در آن میدان وارد زمین شدند نیز وحید امیری جزء بازیکنان مصدوم است و همراه تیم ملی نیست.

همچنین در تورنمنت کافا حسین پورحمیدی، سعید مهری، امیر حسین حسین‌زاده، امید نورافکن، علیرضا علیزاده و شهاب زاهدی هم همراه تیم ملی بودند که در اردوی فعلی عضو تیم ملی نیستند.

با در نظر گرفتن ترکیب تیم ملی در مسابقه 30 خردادماه مقابل ازبکستان به نظر می‌رسد تیم ایران سه‌شنبه حداقل با سه تغییر به مصاف حریف خواهد رفت و با در نظر گرفتن ترکیب دیدار با هنگ‌کنگ احتمالا شجاع خلیل‌زاده جای پورعلی‌گنجی را می‌گیرد، سامان قدوس جانشین روزبه چشمی خواهد شد و شاید مهدی ترابی جای مهدی قایدی را پرکند.

انتهای پیام/م


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع