پلاس وی
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

سامسونگ نمایشگر Digital Cockpit را برای کابین داخلی خودروهای خودران آینده به‌نمایش گذاشت

سامسونگ نمایشگر Digital Cockpit را برای کابین داخلی خودروهای خودران آینده به‌نمایش گذاشت

سامسونگ دیسپلی در نمایشگاه CES ۲۰۲۳ برای اولین‌بار از محصولی به‌نام Digital Cockpit رونمایی کرده که خودروهای خودران را هدف قرار داده است و انتظار می‌رود در آینده شاهد گسترش استفاده از آن در صنعت خودروسازی باشیم.

Digital Cockpit نمایشگری است که برای کابین‌های دیجیتال خودروها طراحی شده است. این محصول یک صفحه‌نمایش ۳۴ اینچی را با یک پنل ۱۵٫۶ اینچی ترکیب می‌کند تا بتوان از کل مجموعه به‌عنوان نمایشگری برای سرگرمی درحالت رانندگی خودکار استفاده کرد. انحنای این پنل 700R بوده که دید مطلوبی را ارائه می‌دهد و به راننده کمک می‌کند روی جاده تمرکز داشته باشد.

OLED به‌عنوان بخش کلیدی طراحی داخلی خودروهای لوکس در کانون توجه قرار دارد زیرا رنگ‌های مشکی عمیق را به طراحی آن‌ها اضافه می‌کند. یکی از مقامات سامسونگ دیسپلی می‌گوید:

فضای نمایشگاهی سامسونگ دیسپلی همچنین فناوری‌های سازگار با محیط‌زیست را برای آینده‌ی پایدار معرفی می‌کند. این شرکت در بخشی به‌نام OLED Grows Green، تکنولوژی‌های سازگار با محیط‌زیست و کم‌مصرف که انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش می‌دهند، معرفی کرده است. علاوه‌براین فرآیند بازیافت شیشه که مبنعی غیرقابل جایگزین در تولید پنل‌های OLED است، با جزئیات دقیق در این بخش توضیح داده شده است.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع