وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

زنی که پولدارترین مرد جهان عاشقش شده+ عکس

زنی که پولدارترین مرد جهان عاشقش شده+ عکس

پس از جدایی پرسرو صدا و بسیار گران جف بزوس از همسر سابقش اینبار یک مدل آمریکایی موفق به بردن دل ثروتمندترین مرد جهان شده است.

جف بزوس در یک قدمی ازدواج با لورن سانچز

جف بزوس پس از جدایی از همسر سابقش، مکنزی و بلافاصله دیده شدنش با یکی از مجریان تلویزیونی؛ همه را به این شک انداخت که دلیل جدایی از همسرش، بدلیل تصمیم ازدواج با خانم مجری بوده است. ماجرایی که در اوایل ژانویه 2019، به عنوان یکی از خبرهای مهمی که دنیای فناوری را تکان داد، پس از جدایی جف بزوس، بنیانگذار آمازون و ثروتمندترین مرد جهان، از همسرش، بر سر زبان ها افتاد.

خبرهای شوکه‌کننده‌ ای درباره رابطه پولدارترین مرد جهان با یک مجری سابق تلویزیونی به نام لورن سانچز هر روز منتشر میشد اما خیلی ها معتقد بودند که این زن نمیتوان به عنوان همسر وارد زندگی جف شود و خیلی زود آنها از هم جدا خواهند شد. اما اینطور نشد و لورن سانچز تازه جدا شده از همسرش، موفق به تصاحب قلب جف بزوس شد و حالا جدیدترین خبر درباره این دو فرد معروف، خبر نامزدی و برنامه ریزی برای ازدواج آنهاست که منتشر میشود و این یعنی لورن در عاشق کردن جف بزوس معروف، موفق بوده است.

جف بزوس و لورن سانچز

بیوگرافی لورن سانچز، همسر جدید جف بزوس

لورن سانچز، مجری تلویزیون معروف، در تاریخ 19 دسامبر 1969 در آلبوکرکی، نیومکزیکو آمریکا، به دنیا آمد. وی علاوه بر مجریگری، هنرپیشه، تهیه‌کننده و خلبان نیز بود. سانچز پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به لس آنجلس رفت و در دانشگاه رشته ادبیات و روزنامه‌نگاری را تحصیل کرد. پس از اتمام تحصیلات، وارد شبکه Kcop TV شد و به عنوان یک کارمند ساده فعالیت کرد. بعدها به شبکه فاکس اسپورت پیوست.

سانچز در سال 2005 با پاتریک ویتسل، همکارش در تلویزیون، ازدواج کرد. او به سرعت در حرفه‌ی خود پیشرفت کرد و به یکی از مجریان معروف شبکه تبدیل شد. با این حال، برخی معتقدند رشد ناگهانی و موفقیت وی بیشتر به دلیل رابطه‌ با جف بزوس، مدیر عامل آمازون، بود.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع