پلاس وی
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

رویداد ابرها: ارائه تجربه‌محور در حوزه دواپس

رویداد ابرها: ارائه تجربه‌محور در حوزه دواپس

اولین رویداد ابرها با هدف اجتماع و هم‌افزایی متخصصین حوزه‌های مختلف کسب‌وکار آنلاین با ارائه تخصصی و تجربه‌محور در حوزه دواپس ۴ خرداد برگزار می‌شود.

رویداد حضوری «ابرها» در قالب میتاپ یا دورهمی صمیمانه برگزار می‌شود. ابر آروان به‌عنوان برگزارکننده این رویداد سعی می‌کند در رویدادهای حضوری فرصتی را برای اجتماع و هم‌افزایی متخصصین حوزه‌های مختلف کسب‌وکار آنلاین فراهم کند.

متخصصان حاضر در رویداد ابرها ارائه‌های تخصصی تجربه‌محور در حوزه تخصصی خود خواهند داشت و با توجه به سابقه اجرایی که دارند، روش‌هایی برای حل مسئله را به حاضران در این میتاپ ارائه می‌کنند. این راهکارها از تجربه‌زیسته‌ متخصصان برگرفته شده و بنابراین صرفاً بازگویی دانش‌ و مفاهیم تحقیقاتی نیستند که هنوز طعم تجربه را به خود نگرفته است.

در این نشست که روز پنج‌شنبه، چهارم خرداد ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد سید مصطفی افزونی، DevOps Engineer، موضوعاتی در حوزه دواپس ارائه خواهد کرد. «آنبوردینگ دولوپر روی دواپس و عملیات» و «پیاده‌سازی دواپس در تیم توسعه محصول» موضوعاتی هستند که افزونی در ارائه خود به آن‌ها خواهد پرداخت.

البته علاوه بر ارائه‌های تخصصی تجربه‌‌محور، بخشی از زمان‌بدی رویداد ابرها نیز به بحث آزاد یا پنل گفت‌وگو اختصاص خواهد داشت تا در قالب آن، همه حاضرین در رویداد حضوری ابرها بتوانند با تبادل‌ نظر و تجربه، بستری برای رشد و هم‌افزایی جمع را فراهم کنند.

زیربنای فکری میتاپ ابرها، ایجاد فرصتی برای آشنایی، تعامل و هم‌افزایی متخصصین کسب‌وکارهای آنلاین است. به همین دلیل هم در شروع رویداد، هم در فواصل بین بخش‌های اصلی و هم در انتهای جدول زمان‌بندی رویداد، شرایطی برای شبکه‌سازی و تعامل حاضران در نظر گرفته شده است.

میتاپ ابرها، برای متخصصین حوزه‌های مختلف کسب‌وکارهای آنلاین برنامه‌‌ریزی شده و اجرا خواهد شد. در اولین رویداد ارائه اصلی با موضوع دواپس و بحث آزاد با موضوع تأثیر بحث آزاد در آینده ما خواهد بود. اما این رویداد برای هر کسی که به شکل تخصصی در کسب‌وکارهای آنلاین فعالیت می‌کند مفید خواهد بود که با شناخت از سایر حوزه‌های تخصصی و همچنین شبکه‌سازی با سایر متخصصین، موجبات رشد و ارتقا خود و سایر حاضرین در این رویداد را فراهم کند.

علاقمندان به شرکت در رویداد ابرها این امکان را دارند که برای شرکت در این میتاپ از سایت ایوند بلیت تهیه کنند. این رویداد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز چهارم خرداد ماه در هتل قلب تهران برگزار خواهد شد.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع