وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال سپاهان شد

رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال سپاهان شد

پس از مشورت مدیران باشگاه سپاهان با ژوزه مورایس، رضا فتاحی به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال منصوب شد.

مهر به نقل از سایت باشپاه سپاهان، در پی انتصاب مهدی سلیمی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه و استعفای او از مدیریت تیم سپاهان، باشگاه سپاهان ضمن قبول استعفای سلیمی، از زحمات وی در دوره مدیریت تیم فوتبال تقدیر به عمل می‌آورد.

ضمناً با تصمیم هیات مدیره باشگاه و پس از مشورت با ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، رضا فتاحی به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال منصوب شد.

فتاحی از چهره‌های باسابقه مدیریتی فوتبال باشگاه سپاهان به شمار می‌رود که از سال 1374 تا سال 1381 به عنوان مسئول اداری هیات فوتبال استان اصفهان فعالیت کرده است.

وی از سال 1381 تا سال 1395 به عنوان مدیر اجرایی و اداری تیم فوتبال سپاهان فعالیت کرد. فتاحی از سال 97 به مدت 5 فصل مدیر تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه سپاهان بود. فتاحی که پیش از این انتصاب در قسمت دیگری در باشگاه سپاهان مشغول به فعالیت بوده، از این پس مدیریت تیم فوتبال را عهده‌دار خواهد بود.

او از مدیران باتجربه لیگ برتر به شمار می‌رود که در هر 9 قهرمانی داخلی سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی همراه طلایی‌پوشان اصفهانی بوده است.

11 دوره حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همراهی تیم در جام باشگاه‌های جهان هم از سوابق مهم مدیریت ورزشی رضا فتاحی به شمار می‌آید.

انتهای پیام/م


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع