وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

خرج زیاد خسرو حیدری بعد از تولد روشنا خانوم

خرج زیاد خسرو حیدری بعد از تولد روشنا خانوم

با تولد دختر خسرو حیدری، این بازیکن با انگیزه بیشتری به تمرینان تیم استقلال پیوسته و روزهای شاد و پر از انرژی را پشت سر می گذارد.این بازیکن در این گفتگو از لذت دختردار شدن و تیمش صححبت های جالبی را به میان آورد.

 تولد روشنا خانم در این روزها باعث شده تا خسرو حیدری با انگیزه بیشتری در تمرین استقلال حاضر شود. مدافع آبی ها که پدر شده، با وجود مشغله های زندگی اش، سریعا در تمرین تیمش حاضر شد تا از بازیکنان دیگر عقب نیفتد. خسرو در این گفتگو ابتدا درباره تولد روشنا حرف می زند و سپس به استقلال می رسد. او معتقد است با وجود «پرویز سوبله چوبله» می توانند دربی های فصل بعد را برنده باشند.

 
خسرو جان ابتدا به تو تبریک می گوئیم. درباره لذت پدر شدن حرف می زنی.
 
اتفاقی که شنبه افتاد، بزرگترین اتفاق روزهای زندگی ام بود. شنبه قبل از تولد دخترم روشنا خیلی استرس داشتم ولی به محض اینکه به دنیا آمد، خیالم راحت شد و ساعات لذت بخشی را سپری کردم. واقعا اتفاق شیرینی است.
 
شنبه شب خوابیدی؟
 
والا من که خانه نبودم چون سریعا به کردان برگشتم تا در کنار استقلال باشم. ولی همسرم مدام عکس های جدیدی از بچه مان می فرستاد. امروز که نگاه کردم دیدم دخترم کلی از نظر چهره تغییر کرده. نسبت به دیروز که به دنیا آمده بود، چهره اش بشاش تر شده.
 
خسرو حیدری و دخترش
 
در بیمارستان هم استقلالی زیاد بود.
 
استقلالی ها که همه جا هستند. شنبه همراه همسرم به بیمارستان رفتیم. آنجا هرکسی که بود، تا ما را دید پیشاپیش تبریک می گفت. بعد از اینکه بچه ام به دنیا آمد دوباره پرستارها و همه کارکنان تبریک گفتند. روز خیلی خوبی بود.
 
بعد از تولد دخترت سریعا به تمرینات استقلال در کردان کرج ملحق شدی. شاید هرکس دیگری جای تو بود کنار خانواده می ماند.
 
راستش من پارسال بدنسازی خوبی نداشتم و الان تیم در دوره بدنسازی به سر می برد. به خاطر همین دوست داشتم حتما کنار تیم باشم و در بدنسازی شرکت کنم. صبح شنبه که باید به بیمارستان می رفتم و در تمرین حضور نداشتم ولی بعد از ظهر به تمرین تیم ملحق شدم. الان هم دارم با استقلال بنسازی می کنم چون به نظرم واقعا تمرینات بدنی پیش از فصل خیلی مهم است. اگر خوب بدنسازی کنم می توانم در طول فصل خوب بازی کنم. امسال هم که انگیز زیادی دارم و باید اینقدر تلاش کنم تا بتوانم همان خسرویی باشم که هواداران می خواهند.
 
با تولد دخترت هم که روحیه گرفته ای.
 
بله، دیگر باید دو برابر لب خط بروم و بیایم. همانطور که گفتید دخترم به دنیا آمده و دیگر خرجمان زیاد شده و باید به عنوان پدر تلاش بیشتری کنم. هر چند که برای باشگاه خیلی فرق نمی کند چون در هر صورت پول ما را نمی دهد! (خنده)
 
روی دختر یا پسر بودن فرزندت که خیلی حساسیت نداشتی؟
 
نه واقعا برایم فرقی نمی کرد که دختر باشد یا پسر. وقتی فهمیدم فرزندم دختر است، اتفاقا دقت بیشتری روی دختر بچه ها کردم. اتفاقا علاقه ام بیشتر شد و دوست داشتم بچه ام دختر باشد. شاید این موضوع جالب باشد. اتفاقا خیلی از دوستان، بازیکنان و کادر فنی استقلال که متاهل هستند و هم دختر دارند و هم پسر، بالاتفاق می گفتند دختر یک چیز دیگر است. نمی دانم، قطعا آنها در طول زندگی شان یک چیزی دیده اند که می گویند دختر داشتن خیلی خوب است. همه می گویند فرزند دختر خیلی شیرین تر است. از طرفی دخترها بابایی هستند.(خنده) به خاطر همین دوست داشتم دختر داشته باشم.
 
بعد از ظهر که به تمرین استقلال رفتی جو چطور بود.
 
همه به من تبریک گفتند. بازیکنان و اعضای کادر فنی و مسولان تیم. خود پرویز خان که می دانست من گرفتاری خواهم داشت، از روز اول من را آزاد گذاشت. گفت هر وقت دوستی داشتی برو. بالاخره بچه ات به دنیا آمده و مخصوصا چون دختر است، می توانی هر موقع دلت خواست بروی. ولی خودم دوست داشتم کنار تیم باشم و زود برگشتم.
 
درباره استقلال کمی حرف بزنیم. فصل به زودی آغاز می شود و توقع هواداران هم که بالاست.
 
تیم ما جوان تر شده است. یکسری جوان در این مدت به تیم اضافه شدند. یک گروه از بازیکنان هم که از قبل بودند. انشالله یک تیم خوب درست کنیم و بتوانیم حداقل بازی های خوبی انجام بدهیم. امسال اول دنبال سهمیه هستیم و بعد به قهرمانی فکر می کنیم. ولی به نظرم در ابتدا باید هدف اصلی مان همان کسب سهمیه آسیایی باشد.
 
پرویز مظلومی گفت استقلال تلاش می کند یک جام هم به دست بیاورد.
 
بالاخره ما دفعه قبل با پرویزخان جام حذفی را به دست آوردیم. اتفاقا همان سال استقلال خیلی خوب بازی می کرد ولی بدشانسی ما این بود که زودتر قهرمان حذفی شدیم و هواداران هم در پایان فصل این قهرمانی را یادشان رفت. آنها دنبال قهرمانی تیم در لیگ برتر بودند که متاسفانه نشد. در آن سال هواداران یک جام می خواستند که ما به دست آوردیم ولی چون در لیگ قهرمان نشدیم و فاصله قهرمانی حذفی با پایان لیگ هم زیاد بود، آن مسایل پیش آمد.
 
استقلال فصل قبل دربی را رفت و برگشت باخت. دو شکست بد، مقابل تیمی که خیلی ها گفتند ضعیف ترین پرسپولیس تاریخ بود.
 
امسال ما می خواهیم یک این شکست ها را جبران کنیم، مخصوصا اینکه پرویز سوبله و چوبله هم به استقلال برگشته است.(خنده)
 
او متخصص بردن دربی هاست. البته یک دربی را هم که با همین مظلومی بد باختید.
 
پرویز مظلومی در دربی ها با دل و جرات است. تیم را هم همینطور به زمین می فرستند. من خودم در دربی هایی که با او بودم، دیدم که بدون هیچ ترسی تیم را زمین می فرستند. مظلومی استقلال را برای مساوی هم به زمین نمی فرستاد. همین نترس بودن باعث شد که استقلال 4 دربی را پشت سر هم ببازد و این افتخار برای مظلومی هم به وجود بیاید. حتی در همان بازی 3 بر 2 که می گوئید، ما نترس بازی کردیم. دو بر صفر جلو بودیم و مدام تیم حمله می کرد تا گل های بیشتری بزند. این یعنی تیم نترس بود. ولی آن اتفاقات افتاد که به نظرم جزئی از فوتبال است. در کل جرات او باعث شد ما برنده دربی ها باشیم وگرنه الکی این 4 برد به دست نیامد.
 
استقلال امسال تیم بدی نبسته است. پرسپولیس هم اکثر بازیکنان خوبش را حفظ کرد و بازیکنان جوانی و خوبی هم به خدمت گرفت. فکر می کنی بعد از سال ها دوباره بین پرسپولیس و استقلال یک رقابت شکل بگیرد؟ آنها در صدر جدول با هم رقابت خواهند کرد؟
 
از الان که نمی شود گفت استقلال و پرسپولیس یا تیم های دیگر در کورس قهرمانی هستند. باید بازی ها شروع شود. ولی این دو تیم به نظر من باید طوری بسته شوند که همیشه در کورس رقابت و قهرمانی باشند. استقلال فصل قبل در تایم هایی در صدر جدول بود و در تایم هایی هم نبود. آخر فصل هم که دنبال این بودیم تا سهمیه بگیریم اما نشد. امسال امیدوارم که اول از همه خوب بازی کنیم و طرفداران از شکل بازی مان لذت ببرند. جوان های خوبی هم به تیم اضافه شده اند که قطعا کمک می کنند. بازیکنان با تجربه ای هم هستند که تجربه شان به کار تیم می آید.
 
قطعا رقابت این دو تیم می تواند هیجان را به فوتبال مان برگرداند.
 
وقتی استقلال و پرسپولیس خوب باشند، فوتبال ما خیلی هیجان دارند چون اکثر فوتبالی ها یا استقلالی اند و یا پرسپولیسی. قطعا وقتی این دو تیم خوب باشند مردم هم لیگ را خیلی بهتر دنبال می کنند و به ورزشگاه هم می آیند. خود ما سال گذسته در برهه هایی خوب نتیجه گرفتیم و در برهه های هم بد. اتفاق می افتاد که در بازی ورزشگاه خالی خالی است. انشالله بتوانیم امسال توقع هواداران را برآورده کنیم تا به استادیوم بیایند و از تیم شان حمایت کنند. با خانه نشستن نمی شود از تیم توقع داشته باشند بهترین نتایج را بگیریم و قهرمان شویم. ما به حمایت هواداران استقلال نیاز داریم. اگر آنها به استادیوم بیایند، استقلال موفق تر خواهد بود.
 
سکوهای خالی ورزشگاه واقعا آزار دهنده بود. پارسال اکثر تیم های شهرستانی از استقلال بیشتر تماشاچی داشتند.
 
ما بیرون از خانه که می رویم هواداران بیشتری داشتیم. بالاخره آنها ما را سالی یک بار می بینند و بیشتر حمایت می کنند. اما در تهران تعداد تماشاگران مان کم بود. این به خود ما هم مربوط می شد. به هر حال اگر نتایج خوبمان را ادامه می دادیم تماشاگران به استادیوم می آیند.

هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع