پلاس وی
3 هفته پیش / خواندن دقیقه

توسعه خدمات کارشناسی خودروی «کارنامه» در پنج شهر بزرگ کشور

توسعه خدمات کارشناسی خودروی «کارنامه» در پنج شهر بزرگ کشور

مجموعه «کارنامه» با گردهم‌آوردن جمعی از کارشناسان مجرب و متخصص و استفاده از به‌روزترین و مدرن‌ترین ابزار به عنوان «دستیار مطمئن خرید و فروش» فعالیت دارد. این مجموعه با ارائه خدمات کارشناسی دقیق خودرو و تعیین قیمت منصفانه در صدد است تا خریداران خودرو را در تمامی مراحل همراهی کند و تجربه خریدی مطمئن و امن را برای آنان رقم بزند.

خدمات کارشناسی خودرو کارنامه که پیش از این تنها در تهران ارائه می‌شد، اکنون در پنج شهر بزرگ کشور گسترش پیدا کرده است. در حال حاضر، خدمات کارشناسی خودرو در اصفهان، کرج، رشت، مشهد و شیراز نیز ارائه می‌شود.

متقاضیان خدمات کارشناسی در این شهرها می‌توانند پس از ثبت درخواست خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات را دریافت کنند. کارشناسان کارنامه در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و تمامی بخش‌های خودرو را از نظر فنی و بدنه بررسی می‌کنند.

هژیر مفاخری، معاونت عملیات و فروش کارنامه در رابطه با ارائه خدمات این مجموعه در سایر شهرها چنین گفت: «کارشناسان کارنامه از مجرب‌ترین متخصصان در بررسی بدنه، رنگ و بخش‌های فنی خودرو هستند، تجربه کارشناسی بیش از هزار خودرو در سابقه کاری این افراد وجود دارد و پس از گذراندن تمامی تست‌های کارنامه توانسته‌اند به جمع کارشناسان ما اضافه شوند. ما سعی داریم در همه شهرها برای خریداران خودرو اطمینان صددرصد ایجاد کنیم تا نسبت به ویژگی‌های ماشینی که خریداری می‌کنند، آگاهی کامل پیدا کنند و مطمئن باشند که مشخصات اعلام‌شده خودرو با واقعیت آن تطابق دارد. در نتیجه با استفاده از خدمات کارشناسی کارنامه زیانی بابت بی‌اطلاعی از شناسنامه ماشین متحمل نخواهند شد.»

یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از خدمات مجموعه کارنامه این است که پس از ارائه گزارش خودرو توسط کارشناس، تیم کارشناسی مستقر در کارنامه نیز یک بار دیگر آن را بررسی می‌کنند تا گزارشی معتبر و صددرصد مورد تأیید برای خریدار صادر شود. همچنین، در صورت تمایل خریدار برای دریافت بازه قیمت خودرو، گزارش کارشناسی برای تیم قیمت‌گذاری ارسال می‌شود.

کارشناسان این تیم با توجه به تمامی ویژگی‌های مندرج در گزارش و در نظر گرفتن وضعیت بازار، قیمت منصفانه خودرو را اعلام می‌کنند. در نهایت، گزارش کارشناسی مجموعه کارنامه با ضمانتی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به صورت کاغذی یا آنلاین به متقاضی ارائه می‌شود.

برای استفاده از خدمات کارشناسی خودرو کارنامه کافی است که متقاضیان وارد وب‌سایت کارنامه شوند و درخواست خود را ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، مشاورین مجموعه با فرد متقاضی تماس می‌گیرند و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، کارشناس در محل مورد نظر حاضر می‌شود و به بررسی خودرو می‌پردازد.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع