وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

ترفندهای خرید و نکات مهم نگهداری لباس های زیر زنانه

ترفندهای خرید و نکات مهم نگهداری لباس های زیر زنانه

با توجه به تماس مستقیم لباس زیر با بدن نحوه نگهداری از لباس زیر زنانه و همچنین دانستن نکات هنگام خرید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

لباس زیر زنانه و نحوه خرید و نگهداری از آن

با انتخاب مناسب یک لباس زیر زنانه و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش می یابد،بنابراین اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده را به تن داشته باشید اما باز هم بد جلوه می کنید.در بخش اول این مطلب سلامت پلاس وی به نکاتی درباره نحوه نگهداری لباس زیر زنانه پرداخته ایم و بعد از آن در مورد نکات خرید لباس زیر خواهیم گفت پس با ما همراه شوید.

چگونه از لباس زیرمان نگهداری کنیم؟

چرا نباید سینه بند خود را در کشو قرار دهید و در عوض چگونه باید از آنها نگهداری کرد؟

خیلی از ما علاوه بر اینکه سوتین با سایز های اشتباه می خریم ، از آنها اشتباه هم نگهداری می کنیم.در حال حاضر اکثر ما می دانیم که از سوتین های خود اونطور که باید مراقبت نمی کنیم.با این حال وقتی که نوبت سینه بندها می شود ، علاوه بر اینکه پول زیادی هم صرف خرید کردن شان میکنیم ، معمولا آنها را درست انتخاب نمی کنیم.

برای شروع، هفت تا ده زن با سایز سوتین های اشتباه در حال پیاده روی هستند.علاوه بر اینکه بزرگ به نظر می رسد، حتی می توانند با مشکلات دیگری مانند درد پشت همراه باشند یا حتی مشکلات تنفسی ایجاد کنند.

لباس زیر زنانه

انداختن لباس زیر در ماشین لباسشویی ممنوع

افراد معمولا لباس های زیر خود را در ماشین لباسشویی می شویند و این کار باعث می شود که الیاف لباس شما کش بیاید و در نتیجه عمر آن کوتاه می شود. از طرفی لباس زیر چیزی است که نباید با دیگر لباس ها شسته شود زیرا آلودگی های خاصی در آن وجود دارد که اصلا نباید به لباس های دیگر انتقال پیدا کند و همچنین برای افزایش عمر این لباس ها بهتر است که آن ها را با دست بشویید .

نکاتی کاربردی در نگهداری از لباس زیر زنانه

1.یکی دیگر از اشتباهات ما، بعد از شستن لباس زیر می باشد که اکثر اوقات برای خشک شدنشان زیر لباس های دیگر پنهان میکنیم اما در واقع باید اجازه دهیم که عرق و خاکی که جذب آن شده، هوا از بین ببرد.

2.باید مطمئن شویم که آنها در جای تمیز هستند و ترجیحا آویزان شوند.

3.سعی کنید که هر روز شسته شوند تا به سلامت شما هم کمک شود.

برطبق گفته خانه دارهای خوب تخقیقات نشان می دهد که اکثر فقط دو تا از سوتین های خود را استفاده میکنند و مابقی در کشو نگهداری می شوند.

ترفند نگهداری لباس زیر زنانه

و اما نکات مهم خرید لباس زیر زنانه

آخرین باری که در مورد خرید کردن لباس زیر تحقیق کردید را یادتان می آید ؟ احتمالا اصلا این کار را نکرده اید. دلیل آن هم این است که افراد چنین انتخابی را نادیده می گیرند و همیشه سر سری از آن رد می شوند. اکنون ما در این بخش از سلامت پلاس وی قصد داریم تا به شما راهکارهایی را نشان دهیم که هنگام خرید لباس زیر دچار اشتباه نشوید .

البته که اشتباهات در این امر بسیار زیاد است مثلاً خانم هایی را دیدید که سینه بند هایی با سایز غلط خریداری می کنند و نمی دانند که چگونه باید سایز مناسب خود را پیدا کنند. در این قسمت با اشتباهات رایج خرید لباس زیر با ما همراه باشید.

اشتباه رایج در خرید لباس زیر زنانه

1. خرید لباس زیر با سایز بسیار کوچک :

کمی واقع بین باشید. لباس زیر های بسیار کوچک باعث مریضی هایی در آلت تناسلی فرد می شود. لباس زیر تنگ می تواند باعث تولید قارچ و عفونت آن قسمت نیز شود .

انتخاب لباس زیر مناسب

2. لباس زیری که کاملا اندازه است، دلیلی بر مناسب بودن ندارد :

اگر لباس زیر کاملاً فیت بدن شما می باشد همیشه بهترین انتخاب نیست . لباس زیر با چند بار شسته شدن دوباره تنگ می شود و خانم ها باید چند وقت یکبار از لباس زیرهای مردانه استفاده کنند تا از عرق و سوزش جلوگیری شود و بهتر است که از لباس زیر های پاچه دار استفاده کنید و مدتی راحت باشید .

3. پوشیدن لباس زیر توری در تابستان :

شاید فکر کنید که با گرم شدن هوا باید لباس هایی بپوشید که شما را خنک نگه می دارد و اگر لباس زیر توری اولین انتخاب شما می باشد ، این لباس زیر ها باعث می شوند که رطوبت و باکتری به سرعت به این مناطق حمله ور شود و باعث مشکلات بعدی بشوند و بهترین لباس ها در تابستان آن هایی هستند که جنسشان از الیاف طبیعی می باشد، مثل نخ یا بامبو تا بتواند عرق و رطوبت اضافه را از روی پوست جذب کند .

4. برای لباس زیر خود پول زیادی خرج نمی کنید :

معمولاً افراد زمانی که قصد خرید لباس زیر دارند ، شروع به صرفه جویی می کنند و دوست دارند کمترین هزینه برای آن بپردازند اما باید دقت داشته باشید که لباس زیر جزء مهم ترین لباس ها می باشد زیرا احتمال به وجود آمدن بیماری ها در این قسمت بسیار بالاست پس حتما از جنس های مرغوب استفاده کنید تا کمتر دچار حساسیت و آسیب شوید .

راهنمای خرید لباس زیر زنانه

5. پوشیدن لباس زیر سفید با لباس روی سفید :

شاید فرض افراد این باشد که این کار بهترین روش است اما باید تجدید نظر کنید . اگر تناژ پوستی شما کاملا با سفید مغایر است، هرگز نباید این کار را انجام دهید زیرا در طولانی مدت پوست شما دو رنگ خواهد شد .

6. پوشیدن لباس زیر روشن با لباس های تیره :

بیشتر افراد نمی دانند که نباید لباس زیر تیره را با لباس روی روشن بپوشند اما آیا از برعکس بودن آن هم اجتناب می کنند؟ مثلا اگر بخواهید با این لباس عکس بگیرید ، قطع رنگ لباس زیر شما در عکس پر رنگ نشان داده خواهد شد .

7. خرید لباس زیر بدون هیچ درز و شکافی :

شاید فکر کنید لباسی که هیچ درزی ندارد ، می تواند بهترین باشد و لباس زیر باید کاملاً یکدست باشد اما این درز ها کمک می کند که لباس زیر کاملا به پوست فرد نچسبد و باعث ایجاد حساسیت نشود .


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع