وی فور یو
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

اولین عکس از نورا دختر خسرو حیدری + عکس

اولین عکس از نورا دختر خسرو حیدری + عکس

خسرو حیدری مدافع تیم استقلال با انتشار اولین عکس از دخترش نورا و درج متنی از استرس و ذوق زدگی پدر شدن برای هوادارانش گفت.

خسرو حیدری بازیکن متعصب و قدیمی تیم استقلال که به تازگی قرارداد خود را به مدت 2 سال با استقلال تمدید کرده،روز گذشته صاحب یک فرزند دختر به نام نورا شده است که در ادامه اولین عکس منتشر شده از دختر او را میبینید.خسرو حیدری مدافع تیم استقلال گفت:باور کنید پدر شدن استرس بیشتری از فوتبال دارد.

خسرو حیدری درباره به دنیا آمدن دخترش اظهار داشت:واقعا شرایط عجیبی دارم.خیلی خوشحالم و می توانم بگویم در این روزها استرس زیادی داشتم.خدا را شکر دخترم صحیح و سالم به دنیا آمد. وی درباره اینکه پدر شدن استرس بیشتری داشت یا فوتبال بیان داشت:باور کنید پدر شدن استرس بیشتری از فوتبال دارد.واقعا فکر می کنم پدر شدن صد برابر استرس و اضطراب بیشتری دارد.خدا را شکر می کنم همه چیز به خوبی و خوشی انجام شد و خدا یک فرزند سالم به نام نورا خانم به من و همسرم هدیه داد.

خسرو حیدری و دخترش

خسرو حیدری متولد 23 شهریور 1362 در تهران و یک بازیکن فوتبال و عضو تیم ملی فوتبال ایران است.او هم اکنون عضو باشگاه استقلال تهران است. پست تخصصی خسرو حیدری هافبک راست، وینگر هجومی است.

خسرو حیدری، توسط استعدادیاب استقلال صمد مرفاوی به این تیم رفت تا در کنار بازیکنانی چون آندو تیموریان و مجتبی جباری در تیم استقلال قرار گیرد.وی در دوران بازیگری خود کمتر در زمین خطا کرده یا حاشیه ساز شده است و از این جهت توسط مجریان و کارشناسان ورزشی به صورت متعدد یک بازیکن با اخلاق خوانده شده است.

خسرو حیدری در تیم استقلال


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع