پلاس وی
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

ال جی از عرضه هدفون Tone Free در خاورمیانه خبر داد

ال جی از عرضه هدفون Tone Free در خاورمیانه خبر داد

ال جی گفته است هدفون توگوشی Tone Free که قابلیت حذف نویز دارد و شارژدهی مناسبی ارائه می‌دهد، روانه‌ی بازار خاورمیانه خواهد شد.

ال جی در جریان برگزاری رویدادی در دبی اعلام کرد ایرباد بی‌سیم Tone Free را روانه‌ی بازار خاورمیانه و آفریقا می‌کند. این شرکت کره‌ای می‌گوید هدفونش کیفیت صدای بسیار خوبی دارد، از درایورهای نسبتا بزرگی بهره می‌برد و کاربر را در محتوای صوتی غوطه‌ور می‌کند.

هدفون توگوشی ال جی از استاندارد Dolby Atmos و فناوری Dolby Head Tracking پشتیبانی می‌کند. Dolby Head Tracking می‌تواند محتوای صوتی را با جابه‌جا شدن سر کاربر، مجددا کالیبره کند.

هدفون الجی به پلتفرم Snapdragon Sound کوالکام مجهز است و به ادعای این شرکت، کیفیت صدایی در حد هدفون‌های سیمی ارائه می‌دهد. این هدفون می‌تواند صداهای ۲۴ بیت / ۹۶ کیلوهرتز را با تأخیر پایین پخش کند. ال جی می‌گوید هدفونش سیستم حذف نویز فعال دارد.

هدفون Tone Free ال جی با یک بار شارژ تا ۹ ساعت موسیقی پخش می‌کند و با احتساب کیس، شارژدهی‌اش به ۲۹ ساعت می‌رسد. هدفون توگوشی ال جی گواهی ضدآب IP67 دارد. فعلاً قیمت این محصول در خاورمیانه اعلام نشده است.


هر آنچه میخواهید در اینجا بخوانید
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع